Vis aktyviau Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyrius vykdo projekto „Kino pažinimo erdvės įkūrimas Kuršėnuose“ II etapas „Kinas + fotomenas“ veiklas.  2019 metų gegužės 21 dieną įvyko dar vienas įdomus bei kūrybiškas užsiėmimas su kino edukatoriumi Ramūnu Snarskiu. Šįkart į užsiėmimą susirinko nemažas būrys jaunimo, kuris troško išbandyti savo jėgas paimant į rankas filmavimo kamerą bei fotoaparatą. Pasitarę su edukatoriumi ir išsakę savo norus, siekius bei idėjas būsimam kūrybiniam darbui, susirinkusieji nusprendė pirmą bandymą daryti lauke. Kadangi didžioji dauguma jaunimo – Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro šiuolaikinių šokių grupės „JAMP” (vadovė Gintarė Pučinskienė) nariai, scenarijų sugalvoti bandomajam filmukui nebuvo sunku. Jaunimas nusprendė nufilmuoti vieną iš savo šokių. Kas filmavo, kas fotografavo, kas šoko. Nufilmuoti netrunka ilgai, bet štai sunkiausias ir ilgiausias darbas – filmo montažas. Tik surinkus ir iš atskirų dalių sukomponavus galima paruošti tvarkingą, žiūrėjimui paruoštą video filmuką. Šią darbo dalį palikome kitam susitikimui, kai jaunimas filmuos, vaidins, montuos jau tikrąją savo idėją, kurią vėliau galbūt pristatys ir viešai.

Vilma Grudžinskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė, projekto vadovė

Projektą remia:

Informaciniai rėmėjai: