Written by Rita  /  On Dec 28, 2016

„SPALVŲ IR ŠVIESOS TERAPIJA SU ŠVIEČIANČIAIS MOLBERTAIS”

ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS

(Gali vykti bet kuriame Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos padalinyje)

Trukmė – 1 val.
Edukacinis užsiėmimas skirtas įvairaus amžiaus vaikams ar suaugusiems.

Tai unikalus, išskirtinis, netradiciškai šviečiantis molbertas, skirtas kūrybiškumo ugdymui, savirelaksacijai. Edukacijos dalyviai gali išbandyti kūrybos polėkį, piešdami ant molbertų akvarele, guašu ar nuplaunamais markeriais, o spalvų valdymo blokelio pagalba — suteikti galimybę pasirinkti vieną iš šešiolikos pagrindo apšvietimo spalvų ir taip sukurti patį nuostabiausią ir vis kitaip atrodantį šedevrą. O kad būtų dar įdomiau – galima pasikviesti draugą ir kurti kartu, nes ant šio molberto galima piešti iš abiejų pusių. Šis užsiėmimas įdomus tuo, kad popieriuje nupiešto piešinio nebeištrinsi, o štai šviečiantį molbertą galima naudoti daugybę kartų. Užsiėmimas ypatingai naudingas žmonėms ar vaikams turintiems įvairių sutrikimų, nes suteikia galimybę atsipalaiduoti ir kurti, tokiu būdu galima išreikšti save, lavinti gebėjimus  bei  pasisemti gerų emocijų.

Akimirkas iš užsiėmimų galite pasižiūrėti čia>>

Informacijos ir kraštotyros skyriaus informacija

Categories Edukacinė veikla Naujienos