Viena iš veiklų vykdant projektą „Saulės motyvas žmogaus gyvenime ir buityje“ buvo integruota pamoka netradicinėje aplinkoje. Tad 2018 m. kovo 15 d. miestelio biblioteką atvyko Raudėnų mokyklos daugiafunkcio centro 5-8 klasių mokiniai su mokytoja Alma Stugiene. Pamokos tikslas – sužinoti, kur bibliotekoje „gyvena“ saulutė, kaip jos ten atsiranda ir kieno pagalba. Bibliotekininkė Danutė Slavinskienė išsamiai papasakojo , kodėl vieni autoriai patys iliustruoja savo knygas, o kiti į pagalbą kviečiasi dailininkus, ir ką bendro turi tekstas ir iliustracijos. Mokiniai turėjo knygoje surasti bent vieną iliustraciją, kurioje būtų saulė, sužinoti dailininko pavardę ir visa tai perkelti į būsimą savo mažą knygutę, kurioje bus ir asmeninė kūryba ir iliustracijos.

Danutė Slavinskienė,
Raudėnų bibliotekos bibliotekininkė