2017 metų balandžio 21 d. Raudėnuose buvo švenčiamos Jurginės, kuriose Raudėnų biblioteka pasiūlė dalyvauti ir išbandyti turistini maršrutą po Raudėnų apylinkes.
Jurginių šventėje dalyvavo ne tik raudėniškiai, bet atvyko ir daug svečių iš įvairių mokyklų bei įstaigų iš visos Lietuvos. Visą dieną vyko įvairios veiklos bei užsiėmimai.
Po tradicinių apeigų, kurios vyko Jovitos ir Vidmanto Lubių sodyboje, visi susirinko mokykloje.
Joje Raudėnų bibliotekos bibliotekininkė Danutė Slavinskienė supažindino su projekto „Susipažinkim su Šiaulių rajonu kitaip“ metu sukurtu ir interneto actionbound.com žaidimo platformoje (bei Šiaulių rajono savivaldybės, Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos interneto svetainėse) publikuotu edukaciniu žaidimu, apimančiu 12 Šiaulių rajono lankytinų turistinių vietų virtualių maršrutų, iš kurių vienas veda per Raudėnų miestelio lankytinas vietas. 60 dalyvių, susiskirstę į 6 grupes, įsirašę bei telefonuose aktyvavę mobiliąsias programėles, noriai ir smalsiai keliavo fiksuotu maršrutu ir stengėsi atlikti visas užduotis. Edukaciniame žaidime nugalėjo jaunimo svečių komanda iš Šilalės kultūros centro.
Tai buvo puiki proga supažindinti ne tik raudėniškius, bet ir atvykusius svečius, su Raudėnų lankytinomis vietomis naudojant išmaniąsias technologijas.

Danutė Slavinskienė,
Raudėnų bibliotekos bibliotekininkė