2017 m. gruodžio 8 d. naujai įkurtoje Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Fotomeno parodų erdvėje parengta ir atidaryta antroji fotografijų paroda „Apšerkšnijusi žiema“. Jos autorius – šiaulietis fotomenininkas Algirdas Musneckis. Menininkas studijuodamas Šiaulių pedagoginiame institute (dabar – Šiaulių universitetas), įsigijo pirmąjį fotoaparatą „Smena“ ir nuo tada pradėjęs fotografuoti neapleidžia šios veiklos iki šiol – fotografija tapo gyvenimo prasme. A. Musneckio kūryba, organizacinė veikla atspindi svarbų fotografijos raidos etapą: fotomenas tampa savarankiška meno šaka su savitomis technologijomis, fotoaparatų gamyba, ekonomika, kuriasi draugijos, sąjungos ir, galų gale, fotografijos ir fotomeno teorijos ir istorija.
Parodoje eksponuojamos nuotraukos, kuriose autorius suspėjo sustabdyti gražiausias baltos žiemos akimirkas, įamžinti šalnos išdaigas ir žiemos ženklus gamtoje. Eksponuojama fotografijų paroda „Apšerkšnijusi žiema“ lauks lankytojų iki 2018 m. sausio 20 d.
O gal ir Jūs fotografuojate ir norite savo kūryba pasidalinti naujai įkurtoje Fotomeno parodų erdvėje? Kviečiame kreiptis į Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos darbuotojas dėl galimybės eksponuoti savo autorinius darbus.

Karolina Jasiukevičiūtė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja