kkSkaitytojus ir knygos bičiulius telkiančios „Knygų Kalėdos“ šiemet vėl kviečia dovanoti naujų knygų savo bibliotekai. Savo biblioteką turime mes visi, tik gal dar nesame jos atradę, pažinę, atnaujinę ryšio. Juk biblioteka – tai bendruomenė.  Bibliotekos yra mūsų mokyklose, universitetuose, jos yra mūsų miestuose ir miesteliuose, o kartais – mūsų kaimynystėje. Jos padeda mums augti, mokytis, tobulėti, atrasti knygą, kurią skaityti yra tiesiog smagu. Biblioteka – saugi erdvė visiems, tad šiemet į ją ypač kviečiame šeimas – ateikite su vaikais, sesėmis, broliais, seneliais.
Jau septintą kartą „Knygų Kalėdos“ kvies dovanoti knygas savo bibliotekai – galbūt galime prisidėti prie mokyklos, kurią baigėme, gerovės, gal atnešti knygą į savo gimtojo miestelio biblioteką, o tuo pačiu tapti nuolatiniu bibliotekos skaitytoju.
Prieš septynerius metus prasidėjusios „Knygų Kalėdos“ buvo visuomenės atsakas į sunkią tuo metu bibliotekų situaciją sąmoningai dovanojant naujas, skaitytojų mėgstamas knygas miestų ir miestelių, mokyklų bibliotekoms ir visiems knygų mylėtojams. Per šešerius akcijos „Knygų Kalėdos“ metus šalies bibliotekoms padovanota per 225 tūkst. knygų!
Kviečiame į biblioteką! Ateikite, susipažinkite ir atsiveskite savo šeimą! Per šešerius metus akcija „Knygų Kalėdos“ tapo visuotiniu, knygų bičiulius visoje šalyje sutelkiančiu judėjimu, kuriame dalyvauja 1270 viešųjų bibliotekų ir 1500 mokyklų bibliotekų. Knygas praėjusiais metais tradiciškai dovanojo šalies gyventojai, bendruomenės, verslo ir visuomeninės organizacijos, leidėjai ir rašytojai, užsienio šalių ambasados.
Socialiai atsakingi yra ir akcijos „Knygų Kalėdos“ bičiuliai – Lietuvos miestų ir miestelių, mokyklų bibliotekų darbuotojai. Per šį trumpą ikikalėdinį laikotarpį jie suorganizuoja gausybę įdomiausių renginių, į kuriuos kviečiama ne tik skaitytojų bendruomenė, bet ir tie, kurie dar neradę savos knygos.

Akcija vyks iki sausio 6 dienos.

Daugiau informacijos: knygukalėdos.lt ir Facebook @knygukaledos

>>http://www.lbd.lt/?p=9405

Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos struktūrinių teritorinių padalinių pageidaujamų knygų sąrašas>>

Šiaulių RSVB Knygų Kalėdos, 2017, 406 KB