bibliomusisf
Written by Rita  /  On Jan 22, 2016

BIBLIOMŪŠIS” VĖL KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOJE

Visos Lietuvos gyventojai jau antrą kartą kviečiami susirungti pernai daug teigiamų atsiliepimų sulaukusiame protų mūšyje „Bibliomūšis”.
Trečiadienį, sausio 20 d. 17.30 val. Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekoje vyko pirmasis žaidimo „Bibliomūšis“ etapas, kurį organizavo Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos įgyvendinamas projektas „Bibliotekos pažangai 2”. Mūsų biblioteką atstovavo suburta komanda „Čili pipirai”, kurią sudarė 7 asmenys. Tai — aktyvūs bibliotekos skaitytojai, verslininkai, mokytojai, mokiniai, bibliotekos darbuotojos.
Septyni komandos nariai entuziastingai žaidė visus 3 žaidimo turus, jiems labiausiai patiko trečiojo turo klausimai. Atsakėme į visus 10 klausimų.
Dalyviai su nekantrumu laukia sekančio „Bibliomūšio” etapo. Būtų labai smagu patekti į finalą! Visi džiaugiamės puikiai praleistu laiku, įgytomis žiniomis ir sutvirtinta partneryste. Žaidimas suteikė pačias geriausias emocijas.

Lina Bartkevičienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė