Paskelbta  Kov 22, 2018

SENJORAI IR SKAITMENINĖS TECHNOLOGIJOS: MOKYMAI „PLANŠETĖ – SKAITMENINIŲ ĮGŪDŽIŲ UGDYMUI“ RAUDĖNŲ BIBLIOTEKOJE

Raudėnų biblioteka dalyvauja Erasmus+ programos finansuojamame tarptautiniame projekte „Senjorai ir skaitmeninės technologijos”, kurį įgyvendina asociacija „Viešieji interneto prieigos taškai“ kartu su partneriais iš Vokietijos, Ispanijos ir Rumunijos. Projekto tikslas – paskatinti vyresnio amžiaus gyventojus susipažinti su skaitmeninėmis technologijomis, jų galimybėmis, skatinti pradėti jomis naudotis ir įsilieti į skaitmeninių technologijų pasaulį.
Kovo 19–25 dienomis Lietuvoje vyksta Europos Sąjungos iniciatyva „All Digital Week‘ 2018”, skatinanti ugdyti ne tik Europos Sąjungos, bet ir kitų Europos šalių gyventojų skaitmeninį raštingumą. Šių metų „All Digital Week‘ 2018“ siunčia aiškią žinią apie tai, kad žmonės turėtų aktyviau siekti suprasti ir prisijaukinti skaitmeninių technologijų teikiamus pokyčius ir pritaikyti naujas žinias tiek darbe, tiek gyvenime. Siekiama, kad nuolat tobulinami skaitmeniniai įgūdžiai padėtų labiau prisitaikyti besikeičiančioje šiandieninėje aplinkoje.
Įgyvendinant projektą „Senjorai ir skaitmeninės technologijos” ir prisijungiant prie iniciatyvos „All Digital Week‘ 2018“ Raudėnų bibliotekoje kovo 20 dieną prasidėjo mokymai senjorams pagal programą „Planšetė – skaitmeninių įgūdžių ugdymui”. Programos dalyviai mokysis naudotis planšetiniu kompiuteriu, naršyti internete, parsisiųsti ir naudotis programomis, fotografuoti, filmuoti, sužinos apie įrenginio nustatymus, saugumą ir kt.

Danutė Slavinskienė,
Raudėnų bibliotekos bibliotekininkė

 

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 998
KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS SKAITYKLOS ERDVĖJE EBRU EDUKACINIAI UŽSIĖMIMAI SU TREČIO AMŽIAUS UNIVERSITETO STUDENTĖMIS
VARPUTĖNŲ BIBLIOTEKOJE – DISKUSIJA, SKIRTA VYDŪNO METAMS PAMINĖTI

1 Comment