Paskelbta  Lap 15, 2017

RINGUVĖNŲ BIBLIOTEKA DALYVAVO ŠIAURĖS ŠALIŲ BIBLIOTEKŲ SAVAITĖJE

Lapkričio 14 d. Ringuvėnų bibliotekos bibliotekininkė Janina Butnorienė surengė skaitymą, skirtą Šiaurės šalių bibliotekų savaitei. Šiaurės šalių bibliotekų savaitė – kurioje siekiama skatinti skaitymą, domėjimąsi Šiaurės šalių literatūra. Šiemet Suomija mini 100-ąsias nepriklausomybės metines ir šia proga Šiaurės šalių bibliotekų savaitė išskirtinį dėmesį skiria suomių literatūrai. Ir skaitymams taip pat yra siūlomi suomių autorių tekstai.
2017-ųjų metų Šiaurės šalių bibliotekų savaitės tema yra „Šiaurės salos“. Šiaurės šalyse yra nesuskaičiuojama gausybė salų. Apsuptos jūsų jos su savo gyventojais ir ypatinga gamta tampa nuostabiu fonu istorijoms. Todėl ir visos šių metų skaitymui siūlomos knygos siejasi su salomis.
Renginio dalyvės, išklaususios bibliotekininkės Janinos Butnorienės skaitomą ištrauką iš Ulos-Lenos Lundberg romano „Ledas“, prie karštos mėtų arbatos puodelio, suskubo dalintis savo prisiminimais iš kelionės po Švediją. Nors tai ir ne sala, bet buvo įdomu klausytis, kokia ten savita gamta, gyvenimo būdas ir tradicijos.

Janina Butnorienė,
Ringuvėnų bibliotekos bibliotekininkė

 

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 830
KUŽIŲ BIBLIOTEKOJE PARODA MYLIMAI VAIKŲ RAŠYTOJAI ASTRID LINDGREN
KAIRIŲ BIBLIOTEKA KVIEČIA Į PASKAITĄ „SVEIKOS MITYBOS ĮGŪDŽIAI ŠEIMOJE“

Nėra komentarų