Paskelbta  Sau 04, 2017

RENGINIAI „KNYGŲ KALĖDOMS“

2016 metų gruodžio pabaigoje Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekoje vyko renginiai, skirti „Knygų Kalėdoms“. Gruodžio 29 dieną  į bibliotekos skaitytojų vakaronę ,,Knyga — minčių pasaulis“ rinkosi vyresniosios kartos knygų skaitytojai. ,,Vis bėgam, lekiam, neturim laiko kitiems, šeimai, knygai – neturim laiko sau. Šiandien bandysime sustabdyti laiką, poezijos ir muzikos dėka pažvelgsime į save dvasiškai ir iš šalies“ – pakvietė vyresnioji bibliotekininkė Jurgita Jasiškytė. Savo ir kitų poetų eiles skaitė bibliotekos eiliuotojų klubo ,,Girstulė“ narės Irena Šufinskienė, Elytė Vilčiauskienė, Dalė Švaplienė. Šventinę nuotaiką suteikė Gruzdžių kultūros centro meno vadovės Konsuelos  Mačiulevičiūtės atliekamos dainos bei pianinu grojęs Kristijonas Mickevičius.
Rimtąją renginio dalį užbaigė vyresnioji bibliotekininkė Liongina Šufinskienė citatomis iš knygos ,,Moters dienoraštis“: nesakyk ,,nemoku“, ,,man neišeis“, ,,čia ne man“ – tik pabandyk ir patikėsi savimi. Su tokiu tvirtu nusiteikimu visi buvo pakviesti į bibliotekos dirbtuvėles, kur  jau laukė paruoštos darbinės priemonės pasigaminti angelą. Edukacinius mokymus parvedė Daiva Stankienė. Toliau tęsiant projektą ,,Verslo ir amatų akademija“, kiekvieno renginio metu vyksta tam tikra edukacija, kad kuo daugiau žmonių atrastų savyje gebėjimą kurti kažką  gražaus savo rankomis.
Smagu buvo stebėti, kaip  visi susikaupę lipdo savo angelą, jį dabina įvairiais ornamentas, o dar smagiau matyti jų džiaugsmingus žvilgsnius, žiūrint į mažą stebuklą, kurį patys ir sukūrė. Renginio pradžioje, kai kurios tvirtino, kad tikrai nieko gero neišeis, trūksta tam gabumų, o po mokymų – negalėjo patikėti savo ,,užslėptais talentais“.
Savo įspūdžių aptarti susėdome prie ,,Kalėdinės arbatos“ ir čia visų, tuo pačiu ir vakaronės organizatorių, laukė siurprizas – Linos Neverdauskienės atliekamas rytietiškas šokis. Su nuostaba žiūrėjome į profesionaliai atliekamą sudėtingą šokį, o vėliau ir į tos pačios talentingos moters fantastiškus rankdarbius iš vilnos: apklotėlius, paveikslus, šlepetes, liemenes, riešines, rankines. Viskas pagaminta iš alpakų ar avies vilnų.
Kaip ir po kiekvieno renginio, visi buvo pakviesti pasirinkti tokią bibliotekos knygą, su kuria būtų smagu sutikti Naujuosius metus!

Jurgita Jasiškytė,
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,176
NAUJAMETINĖ POPIETĖ VAIKAMS
KALĖDOS EINA PER ŽEMĘ

Nėra komentarų