Paskelbta  Geg 08, 2019

POPIETĖ „LIETUVA SKAITO“ DRĄSUČIUOSE

Gegužės 7-ąją Lietuvoje minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, Lietuvos leidėjų asociacija (LLA) ir Lietuvos spaustuvininkų asociacija (LISPA) šią dieną inicijuoja skaitymo skatinimo akciją „Lietuva skaito“, kuri vyksta nuo 2015 metų. Šių metų šūkis „Nudžiugink nors vieną knygą!“.
Šia proga Drąsučių bibliotekos bibliotekininkė Neringa Skėrytė lankėsi pas Drąsučių mokyklos trečiokus ir jų auklėtoją, Dalę Gedmontienę. Netradicinėje lietuvių kalbos pamokoje vaikams buvo priminta, kuo ši diena ypatinga ir reikšminga lietuvių kalbai. Iš pateiktų įvairių autorių ir žanrų knygelių pasirinkę patinkančią knygutę mokinukai individualiai jas skaitė ir pristatė savo draugams, koks jos pavadinimas ir autorius. Po to buvo pasirinktos dvi knygutės, kurias perskaitė drauge, po posmelį, po pastraipą garsiniu skaitymu.
Taip ir nejučia praėjo netradicinė lietuvių kalbos pamoka, minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną ir „Lietuva skaito“, kurios metu buvo pradžiugintos ne viena ir ne dvi knygutės.

Neringa Skėrytė,
Drąsučių bibliotekos bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 344
GINKŪNUOSE VĖRĖME VAIKYSTĖS PASAKAS
ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VIEŠAJAI BIBLIOTEKAI REIKALINGAS VAIRUOTOJAS-PAGALBINIS DARBININKAS

Nėra komentarų