Paskelbta  Gru 22, 2016

„METŲ KNYGOS“ RENGINYS RAUDĖNUOSE

Ramią 2016 metų gruodžio 7-osios popietę Raudėnų bibliotekos skaitytojai ir kiti svečiai rinkosi į popietę „Šventėms artėjant pabūkim kartu“. Tai galimybė prieš šventes visiems pabūti kartu, pabendrauti, pasidalyti rūpesčiais ir džiaugsmais.
Vienas iš popietės akcentų buvo „Metų knygos“ pristatymas. Renginio pradžioje buvo suvaidintas sceninis vaizdelis apie šių laikų anūkų ir senelių santykius, apie knygos svarbą gyvenime. Linksmą vaidinimą režisavo vyresnioji bibliotekininkė Danutė Slavinskienė, vaidino Valda Kasparavičienė ir Izaura Arvazevičienė.
Smagu buvo girdėti, kai ištarus žodžius „Aš esu biblioteka. Aš nesu nei sienos, nei lentynos,…“ ir paklausus, kur girdėti šie žodžiai, visi vienbalsiai atsakė, kad juos girdi per Lietuvos radiją ir televiziją. Taip pat raudėniškiams žinomas ir kvietimas skaityti ir rinkti „Metų knygas“. Žinia, kad Raudėnų biblioteka prisijungė prie šios akcijos ir laimėjo knygų penketuką suaugusiems, buvo sutikta plojimais. Tad popietės metu reikėjo išrinkti tą knygą, kuri, susirinkusiųjų  nuomone, verta „Metų knygos“ titulo.  O apsispręsti mums padėjo Raudėnų mokyklos-daugiafunkcio centro mokytojai, kurie reklamavo ir pristatė šias knygas.
Zita Bezarienė pristatė Eugenijaus Ališankos knygą „Empedoklio batas“, Vaida Aleknavičienė – Rolando Rastausko „Trečias tomas“, Diana Kirjanienė kvietė balsuoti už Danutės Kalinauskaitės knygą „Skersvėjų namai“, Alma Steponavičienė – už Violetos Palčinskaitės knygą „Atminties babilonai“. Na, o daugiausiai balsų surinko Kęstučio Navako knyga „Vyno kopija“, kurią išradingai ir įdomiai pristatė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Stanislava Veidemanienė.
Knygų pristatymas sudomino klausytojus, todėl iškart po šventės visas knygų penketukas iškeliavo pas skaitytojus.

Danutė Slavinskienė,
Raudėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,178
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS AUKŠTELKĖS BIBLIOTEKOJE
„KALĖDŲ SENELIO BELAUKIANT“ BAZILIONUOSE

Nėra komentarų