Paskelbta  Lap 30, 2016

MAGIŠKASIS ORIGAMI KAIRIŲ BIBLIOTEKOJE

Žiemiškai baltą lapkričio 29-osios popietę Kairių bibliotekoje vyko neįprastas kiniško modulinio origami užsiėmimas. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos specialistė kultūrinei-edukacinei veiklai Agnė Kemzūraitė papasakojo origami istoriją. Mergina šiuo menu susidomėjo prieš ketverius metus. Įkūrė tinklaraštį „Magic origamis“, kuriame dalijasi originaliais darbais.
Šį talentą mergina pritaiko ir dirbdama bibliotekoje, kuria įvairius herojus, veda užsiėmimus vaikams. Namuose taip pat gausu darbų: saldaininės, vazelės, krepšeliai ir kitos dekoracijos.
Užsiėmimo metu Agnė bibliotekos lankytojams parodė kaip iš popieriaus išlankstyti laumžirgį. Kiekvienas renginio dalyvio pasigamino savo laumžirgį. Kairių bibliotekos bendruomenės nariai buvo sužavėti, kokie stebuklai gimsta iš paprasto popieriaus lapo. Rankų darbo dovanos – mieliausios ir nuoširdžiausios. Jas gamindami, sudedame gražiausius jausmus ir emocijas. Gal tai puiki idėja dovanai ateinančių švenčių proga? Pabandyk ir tu!

Roberta Rasikienė,
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kultūrinės veiklos vadybininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,419
2016 GRUODIS
RINGUVĖNŲ BIBLIOTEKOJE KALBĖTA APIE SVEIKATĄ

Nėra komentarų