Paskelbta  Bal 22, 2016

LITERATŪROS PAMOKOS BIBLIOTEKOJE

Smagu, kai bibliotekoje netyla kalbos apie naujausias, labiausiai patikusias knygas ir, ypač, kai tuose pokalbiuose dalyvauja visa klasė. Gruzdžių gimnazijos lietuvių kalbos vyr. mokytoja Virginija Bernotienė pasiūlė bibliotekoje pravesti keletą literatūros pamokų.  Balandžio 12 dieną perskaitytas knygas pristatė 5 klasės mokiniai, o apie pačias naujausias knygas papasakojo vyresn. bibliotekininkė Jurgita Jasiškytė. Ši pamoka labai veiksminga priemonė Skaitymo skatinimo programoje, nes visos reklamuotos knygos po pamokų buvo paimtos skaitytojų.
O balandžio 14 dieną  į literatūros  pamoką bibliotekoje rinkosi dvyliktokai. Šį kartą kalbėjome apie rašytoją Juozą Erlicką. Mūsų užduotis buvo paruošti skaidres apie rašytojo gyvenimą bei kūrybą, keletas mokinių skaitė jo kūrybą, stebėjome filmuotą medžiagą, klausėmės autoriaus atliekamų dainų.
Daugelis vaikų jau buvo lankęsi bibliotekoje, kai kam – tai buvo pirmas kartas. Tikimės, kad šios pamokos padrąsins dažniau atrasti kelią į biblioteką, kur galima rasti daug įdomių knygų. Tuo pačiu įrodo, kad pamokos netradicinėje erdvėje žadina vaikų smalsumą, padeda geriau įsisavinti pamokos temą.

Jurgita Jasiškytė,
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,207
SPALVINGOS PARODOS KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE
EDUKACINIS RENGINYS „NE TIK KNYGOS MŪSŲ SIELOS DRAUGAI“

Nėra komentarų