Paskelbta  Bir 26, 2018

KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOJE TRIS SAVAITES ŠURMULIAVO JAUNIEJI UGDYTINIAI

2018 m. birželio 4–22 dienomis Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteka buvo kupina vaikų juoko, vasariškų įspūdžių, jaunatviškos energijos, susikaupimo akimirkų ir naujų potyrių. Į biblioteką kiekvieną rytą sugužėdavo Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos arba Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro pradinių klasių moksleiviai, lydimi mokytojų.
Ugdymo įstaigos, prasidėjus vasarai, organizuoja trumpalaikes 2–3 savaičių trukmės integruoto ugdymo veiklas ir dienos vasaros stovyklas, kurių metu moksleiviai lankosi įvairiose įstaigose, organizacijose, keliauja, pramogauja, tyrinėja, atlieka praktines užduotis ir kitaip leidžia laiką. Neliko nepastebėta ir biblioteka, kuri, kaip žinia, teikia įvairias inovatyvias paslaugas tobulėjimui, potyriams, atsipalaidavimui, savirealizacijai ir savišvietai. Per visą lankymosi laikotarpį bibliotekoje ugdytiniai susipažino su bibliotekos fondu, foto meno erdve ir joje eksponuojamomis parodomis, interneto skaitykla, smėlio ir šviesos spalvų staliukais, šviečiančiais molbertais, virtualios realybės akiniais, mokėsi konstruoti su 3D pieštukais, o labiausiai visiems patiko naujausia bibliotekos priemonė interaktyvus stalas – lenta.
Mokiniai, kasdien, pasikeisdami tarpusavyje, turėjo galimybę išbandyti visas bibliotekos teikiamas paslaugas ir dar kartą įsitikinti, kad biblioteka puiki mokymosi, pažinimo ir laisvalaikio erdvė. Laikas jauniesiems ugdytiniams bibliotekoje skriejo turiningai, prasmingai ir greitai.

Karolina Jasiukevičiūtė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja

 

Kategorijos Naujienos Svarbu
Pasidalinti įrašu
  • 814
NEINVENTORINTI KRAŠTOTYROS DARBAI
TRADICINĖ VASAROS ŠVENTĖ „LAIMĖ BŪTI KRIKŠTYTAM JONU“ DRĄSUČIUOSE

1 Comment