Paskelbta  Bal 03, 2018

KOLEKCIJOS ŠIAULIŲ RAJONE: „Po angelo sparnu“

Angelas – religinė, mitologinė būtybė, kurios niekas nėra matęs, tačiau kiekvienas šiai būtybei suteikia pačius tauriausius bruožus. Nuo vaikystės žinome, kad mus nuo pat gimimo saugo Angelas Sargas, kad kažkokia jėga mus globoja, pakužda teisingus sprendimus. Ne veltui sakoma: „Šviesus kaip angelas“, „Tas žmogus tikras angelas“, „Miega kaip angelas“, „Angeliško grožio“.
Apie laimingą žmogų sako – palytėtas angelo sparnu. Įdomu vienoje vietoje pamatyti daugybę angelų: didelių, mažų, snaudžiančių, skrendančių, juodų, baltų ir dar daug įvairiausių. Šį kartą siūlome pasigrožėti ginkūniškių Rasos Sudintienės ir Zitos Urbietienės bendra Angelų kolekcija. R. Sudintienės pagaminti rankų darbo angelai iš vilnos, medžiagos atraižų ir gipso, o Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos anglų kalbos mokytojos Z. Urbetienės asmeninėje surinktoje kolekcijoje įvairiausi angelai iš medžio, keramikos, stiklo ir kt. medžiagų. Bendras bruožas jungiantis šios parodos eksponatus, jog visi angelai yra gerumo, nuoširdumo ir tikėjimo simboliai.

Roberta Rasikienė,
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė

Kategorijos Virtualios Parodos
Pasidalinti įrašu
  • 1,302
LITERATŪRINĖ POPIETĖ ROMUČIŲ BIBLIOTEKOJE „VELYKŲ DŽIAUGSMAS“
VARPUTĖNŲ BIBLIOTEKOJE VIKTORINA VAIKAMS „KITĄ KARTĄ, SENIAI SENIAI, PASAULYJE BUVO SEKAMA PASAKA“, SKIRTA TARPTAUTINEI VAIKŲ KNYGOS DIENAI PAMINĖTI

1 Comment