Liepos 30 dieną Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekoje vyko mėgstamiausios knygos pristatymas „Knyga – mano draugas“. Visi susirinkusieji pristatė šią vasarą perskaitytas labiausiai patikusias knygas, skaitė knygų ištraukas, diskutavo apie knygų herojus, skaitymo svarbą, patys kūrė pasakas. Visiems labai patiko Eligijaus Nagio įdomus Linos Žutautatės knygos „Kakė Makė ir supertėčio diena“ pristatymas. Vaizdžiu ir savitu knygos pristatymu išsiskyrė ir Deividas Šimalis. Jis pristatė Jocko Willink knygą „Nemokšos Marko dienoraštis. Nuo nevykėlio iki kietuolio“.  Dominyka Mikalauskaitė visiems garsiai perskaitė Linos Žutautės knygelę „Kakė Makė ir netvarkos nykštukas“. Vyresnioji bibliotekininkė Liongina Šufinskienė pagyrė vaikus,  dalyvaujančius „Skaitymo iššūkyje“ ir pakvietė priimti iššūkį tiems, kurie jame dar nedalyvauja. Renginyje viešėjusi Šiaulių rajono savivaldybės Socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja Kristina Skėrienė vaikams įteikė saldžius prizus.

Liongina Šufinskienė,
Gruzdžių A. Griciaus bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė