Paskelbta  Lie 04, 2018

BIBLIOTEKOS ŽAIDIMŲ LABIRINTAS NAISIŲ FESTIVALYJE

2018 m. liepos 7 d. Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos komanda aktyviai darbavosi Naisių šeimų festivalyje „Naisių vasara 2018“. Vaikų pasaulio erdvėje pristatytas naujas „Bibliotekos užduočių labirintas“. Pirmoji labirinto užduotis buvo atsakyti į istorinį viktorinos klausimą, susijusį su Lietuva. Antroji užduotis vedė prie linkėjimų žemėlapio, kuriame reikėjo sugalvoti ir ant spalvotų lapelių gražiai užrašyti ar nupiešti linkėjimą Lietuvai. Šis žemėlapis dar visą mėnesį iki rugpjūčio pabaigos bus eksponuojamas Naisių bibliotekoje. Trečioji užduotis, priverčianti šiek tiek pajudėti – išmėginti rankos taiklumą žaidime „Žiedo mėtymas“ – reikėjo užmesti virvines kilpas ant stovų. Na ir galiausiai visi įveikę užduočių iššūkius, dalyviai galėjo pasigaminti proginį, individualų ženkliuką.
Taip pat festivalio metu pristatėme šviečiančius smėlio staliukus ir šviečiančius molbertus, skirtus vaikų saviraiškai, o prie žaidimo su virtualios realybės akiniais net eilutė stovėjo.
Nuolat šurmuliuojantis ir gausus būrys dalyvių prie bibliotekos siūlomų edukacinių užsiėmimų atskleidė didelį žmonių susidomėjimą, norą dalyvauti ir jų teigiamas emocijas. Linkėjimai žemėlapyje rodo, kad šventėje sulaukėme dalyvių ne tik iš įvairių Lietuvos kampelių, bet ir iš kitų pasaulio šalių: JAV, Vokietijos, Turkijos ir kt.

Roberta Rasikienė,
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė

Nuotraukos R. Rasikienės, K. Jasiukevičiūtės, L. Bartkevičienės, R. Šinušienės ir L. Motuzienės

Kategorijos Naujienos Svarbu
Pasidalinti įrašu
  • 795
ŠIAULIŲ RAJONO BIBLIOTEKININKAI SEMTIS PATIRTIES KELIAVO Į LIEPOJĄ
KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIAUS VAIKŲ KLUBAS „SMALSUČIAI“ VALSTYBĖS DIENĄ MINĖJO GAMTOJE

Nėra komentarų