Lietuvoje Europos diena plačiau pradėta švęsti nuo 2002 metų. Organizuojami Europos dienai skirti renginiai, kurių metu visuomenė supažindinama su Europos Sąjunga, diskutuojama visai Europai svarbiais klausimais.
Ta proga gegužės 6 d. Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekoje veikė spaudinių paroda ,,Ar viską žinai apie Europą?“, kurioje pateikta  informacinė medžiaga apie Europos Sąjungos šalis, jų kultūrą, gamtą, istoriją, ekonomiką. Susipažinę su parodoje pateikta literatūra, bibliotekos lankytojai buvo pakviesti patikrinti savo žinias viktorinoje ,,Ką žinai apie Europą?“.                      Pirmoje dalyje viktorinos dalyviai raštu atsakinėjo į pateiktus klausimus iš geografijos, demografijos, politikos, o antroje – jų laukė literatūriniai klausimai apie Europos šalių žymiausius rašytojus, knygų veikėjus.
Daugiausia klausimų atsakė aktyvi bibliotekos lankytoja Elytė Vilčiauskienė, tik vienu tašku nuo jos atsiliko Vida Grigaliūnienė. Viktorinos nugalėtoja buvo apdovanota vertingu prizu.

Jurgita Jasiškytė,
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė