Paskelbta  Rgp 25, 2016

VASARĄ JAUNIEJI ŽADŽIŪNIŲ BIBLIOTEKOS SKAITYTOJAI DRAUGAVO SU KNYGA

Linksma vasarą, smagu
Atsisėsti po medeliu.
Atsiversti knygą mielą
Ir skaityti visą dieną…
Ida Janušauskaitė

Vasara jau eina į pabaigą, o kartu su ja baigiasi ir vasaros skaitymai. Rugpjūčio 24 dieną Žadžiūnų bibliotekoje vyko projekto „Vasara su knyga“  uždarymas ir geriausių skaitytojų apdovanojimai.
Šis renginys – tai dar viena proga vaikams prisiminti perskaitytas knygas, pasidalinti vasaros įspūdžiais. Šią vasarą populiariausi, labiausiai vaikų pamėgti rašytojai buvo: Ona Jautakė, Kęstutis Kasparavičius, Vytautas Račickas, Lina Žutautė, Holly Webb.

Bibliotekoje taip pat buvo auginamas knygų medis „Augu skaitydamas‘‘. Vaikai perskaitę knygą ant lapelio užrašydavo knygos autorių, pavadinimą, savo pavardę ir priklijuodavo ant medžio šakos.
Daugiausiai lapelių ant medžio šakų priklijavę konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir prizais. Tarp apdovanotųjų: Orinta Muižytė, Orestas Muižys, Rugilė Skirmantaitė, Lolita Kalinauskaitė, Airidas Šerys, Renatas Šerys, Vladas  Laugalis, Aidas Urbietis, Aurimas Urbietis, Rugilė Stulgytė, Rokas Narauskas. Vaikai per vasarą perskaitė 180 knygų.

Gabrielė Skirmantaitė ir Elora Povilaitytė dalyvavo konkurse „Vasaros skaitymo iššūkis‘‘ ir buvo apdovanotos prizais – pagalvėlėmis ir padėkomis.

Vasaros metu vyko ir daugiau renginių skirtų skaitymo populiarinimui. Bibliotekos kiemelyje vyko garsiniai skaitymai, knygų aptarimai, diskusijos apie labiausiai patikusias knygas, piešiami patikusių knygų veikėjai. Vaikai labai džiaugėsi renginiais bibliotekoje, o bibliotekininkė palinkėjo jauniesiems skaitytojams neprarasti skaitymo džiaugsmo ir dar labiau mylėti knygą.

Ona Skirmantienė,
Žadžiūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,349
SEMINARAS „KŪRYBIŠKAS NAUDOJIMASIS PLANŠETINIAIS KOMPIUTERIAIS“ KURŠĖNUOSE
KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS „DETEKTYVAI“ PASITARĖ…

Nėra komentarų