2018 metų balandžio 13 dieną Voveriškių bibliotekoje vyko valandėlė ikimokyklinukams „Augti su knyga“. Ši valandėlė buvo skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai. Renginys prasidėjo žodžiais  apie knygą: „Knygoje mažas visada yra didelis, ir didelis iš karto, o ne tik tada, kai suaugs. Knyga – paslaptis, kurioje aptiksi ir tai, ko neieškojai arba ko dar nemoki rasti.“ Bibliotekininkė Inga Kerienė papasakojo apie Tarptautinę vaikų knygos dieną, pristatė vaikams naujas knygas. Skaitant naują knygą „Sveiki atvykę į mišką“, vaikams reikėjo išvardinti visus miško gyventojus. Keliaudami spalvingais knygelės puslapiais, mažieji sužinojo daug įdomaus apie mišką ir jo gyventojus, o spausdami garso mygtukus išgirdo tikroviškus žvėrelių ir paukščių balsus. Vaikai vartė, skaitė, domėjosi įvairiomis knygomis, papasakojo kaip jie saugo knygeles, kokias knygas jau yra skaitę, kokias skaito dabar. Vaikučiai apžiūrėjo piešinių parodą „Mano knyga“, spaudinių parodą „Siūlau paskaityti“, išsirinko knygų skaitymui namuose. Valandėlės pabaigoje vaikai atsipalaidavo spalvindami mandalas.

Inga Kerienė,
Voveriškių bibliotekos bibliotekininkė