Saulėtą  2018 m. kovo 29 dienos rytą Ginkūnų kultūros centre vyko teatralizuotas rytmetys vaikams ,,Vaidiname draugams“, kurį organizavo Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ginkūnų struktūrinis teritorinis padalinys. Susirinkusiems vaikams  šaunų vaidinimą „Ožka melagė“ lietuvių liaudies pasakos motyvais (režisierės – Giedrė Arnašiūtė ir Roma Girdzevičienė) suvaidino Ginkūnų lopšelio-darželio ,,Varpelių“ grupės vaikai. Tai žaisminga pasaka apie melagę, nei ėdusią, nei gėrusią ožkelę. Vaikų meninę inscenizaciją  ,,Aš ir mano draugai“ vaidino Šiaulių logopedinės mokyklos ikimokyklinio skyriaus vaikai.  Spektaklio režisierė – Živilė Jarašūnienė.  Renginio žiūrovams ir dalyviams šventinė diena  buvo gaivus, saulėtas, kupinas teatro dvasios, šypsenų, plojimų ketvirtadienis.

Rimvida Linauskienė,
Ginkūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė