iskirpta-300x155Minint Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę, 2018 m. balandžio 23 d. Kairių bibliotekoje vyko rytmetys-susitikimas su kolekcininke Alma Šulčiene.
Renginyje, pavadintame „Ėsk, karvute, žalią šieną …“, dalyvavo Kairių lopšelio-darželio ,,Spindulėlis‘‘ ,,Gudručių‘‘ grupės vaikai. Juos į biblioteką atlydėjo priešmokyklinio ugdymo pedagogė Alma Šulčienė ir meninio ugdymo pedagogė Jugina Kaminskė. Kolekcininkė Alma Šulčienė pristatė savo karvučių kolekciją, kurią renka jau daugelį metų. Vyresnioji bibliotekininkė Ramutė Preimontienė supažindino vaikus su bibliotekoje esančiomis knygomis apie karvutes, su mažaisiais rytmečio dalyviais skaitė eilėraštį apie pieną „Baltutis, saldutis“  iš Vacio Reimerio knygos „1000 ir vienas lašas“. Renginio pabaigoje darželinukai spalvino pieštas karvutes.

Ramutė Preimontienė,
Kairių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė