Kuršėnų miesto lopšelio-darželio „Nykštukas“ „Žiniukų“ grupė, vykdydama edukacinį projektą „Surask lobį – pažink savo kraštą“, savaitės „Knyga mano draugas“ metu, apsilankė Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriuje ir dalyvavo pažintinėje ekskursijoje „Surastas lobis“. Bibliotekininkių supažindinti su bibliotekos patalpomis, knygutėmis, gaunamais žurnaliukais, vaikai nusprendė, kad knygos yra lobis. Svečiai atėjo nešini savo pačių pagamintomis knygutėmis ir pieštais piešinėliais, kuriuos paliko bibliotekoje eksponuoti Nacionalinės bibliotekų savaitės metu. Knygučių parodėlę „Mano vaikystės knygelė“ ir piešinėlių parodėlę „Pavasariniai pasveikinimai“ galės matyti kiekvienas, apsilankęs visą balandžio mėnesį. Už nuoširdų bendradarbiavimą bibliotekininkės dėkoja lopšelio-darželio „Nykštukas“ darbuotojoms – Živilei Stonkutei, Danutei Narbutienei, Rasai Micevičienei ir Irmai Kupstienei. Atsisveikindami vaikai pažadėjo apsilankyti bibliotekoje su savo tėveliais.

Janina Spulginienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų skyriaus vedėja