Ginkūnų biblioteka liepos mėnesį vaikams pasiūlė naujovę – kino filmų peržiūras.
2020 m. liepos 1, 2 dienomis nuo 10 val. į Ginkūnų biblioteką rinkosi vaikai, lankantys Ginkūnų vaikų dienos centrą, žiūrėti animacinius filmus per plačiaekranį televizorių. Jaunuosius bibliotekos lankytojus lydėjo centro darbuotojos Asta Stancelienė ir Rimantė Linkienė.
Pirmą dieną žiūrėti filmą „Belos kelionė namo“ pasiūlė vyresnioji  bibliotekininkė Rimvida Linauskienė. Prieš prasidedant filmo  peržiūrai, ji trumpai apžvelgė kūrinio siužetą. Charleso Martino Smitho filmas – pasakojimas apie kalytę Belą, kuri nubėgo net 600 kilometrų, kad sugrįžtų pas savo šeimininką Luką, medicinos studentą. Kelyje į namus Belos laukė daug nuotykių ir susitikimų – su įvairiais žmonėmis ir net su liūtuku.
Kitą dieną buvo žiūrimi filmai –„Karalienės korgis“ ir „Ponas Žirnis ir Šermanas“. Net tie, kurie visiškai nesidomi Didžiosios Britanijos karališkąja šeima, žino, kad karalienės Elžbietos II mylimiausi šunys yra korgiai. Šie mieli šuneliai karalienę lydi visą jos gyvenimą. Nuotaikingas animacinis filmukas „Karalienės korgis“ pasakoja apie vieną iš jų – Reksį.
Kino juostoje „Ponas Žirnis ir Šermanas“ – nepaprasta šeima – protingiausias pasaulyje šuo profesorius Ponas Žirnis ir išdykęs įsūnis Šermanas, kurių namuose slypi įdomiausias įrenginys pasaulyje – laiko mašina. Šia mašina  šeima keliauja po pasaulį. Prasideda didieji nuotykiai, kai Šermanas pasigiria apie jų keliones savo draugei Penei… Filmai sukėlė vaikams  įvairių emocijų.
Pasibaigus filmų peržiūrai, bibliotekoje vyko diskusijos,  buvo  iliustruojami filmų personažai.
Dėkojame Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriui už galimybę pasinaudoti jų bibliotekos kino filmų fondu.

Rimvida Linauskienė,
Ginkūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė