Minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną  Raudėnų biblioteka prisijungė prie skaitymo šventės „Lietuva skaito!“.  Renginyje dalyvavę Raudėnų krašto poetai skaitė savo kūrybą.
Gegužės 3 dieną 14 valandą į biblioteką rinkosi Raudėnų krašto poetai: Zigrida Danikauskienė,  Diana Kirjanienė, Marytė Lesutienė, Benas Vytautas Garbinčius. Mus aplankė ir Šiaulių rajono literatų asociacijos pirmininkė Nijolė Girniuvienė bei asociacijos narė Virginija Beniušienė. Nijolė Girniuvienė papasakojo apie rajono literatų asociaciją ir jos veiklą, pristatė 2014 metais išleistą almanachą „Blyksniai“, kuriame sudėta Šiaulių rajono literatų asociacijos narių kūryba. Kuriantiems raudėniškiams Nijolė Girniuvienė padovanojo po  knygą ir pakvietė prisijungti prie šios asociacijos. Popietė prie arbatos puodelio ir su nuostabiais posmais prabėgo nepastebimai.

Danutė Slavinskienė,
Raudėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė