2019 m. gruodžio 3 ir 5 dienomis Kairių bibliotekoje vyko skaitmeninio raštingumo pažengusiems mokymai  „E. bendruomenės TAU: Atsakingas turinio publikavimas internete ir saugus naršymas“. Mokymus  vedė lektorė Loreta Motuzienė. Mokymų metu susipažinome su bendradarbiavimo priemonėmis internete, debesų kompiuterija. realaus laiko pokalbio programos, pavyzdžiui, „Skype“, „Viber“, „Facebook Messenger“, „WhatsApp“. Mokėmės rengti tekstinius dokumentus internete, jais dalintis su  kitais asmenimis, suteikti jiems redagavimo teises, bendrai naudoti ir redaguoti vieną dokumentą su kitais asmenimis. Nuoširdus ačiū lektorei Loretai Motuzienei už suteiktas naudingas žinias.

Mokymai ir toliau tęsis bibliotekoje. Kviečiame visus, norinčius išmokti naudotis kompiuteriu ar turinčius skaitmeninius įgūdžius, pagilinti žinias ir registruotis į nemokamus mokymus.

Ramutė Preimontienė,
Kairių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė