2019 m. gegužės mėnesį Žadžiūnų bibliotekoje vyko  projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ mokymai pradedantiesiems pagal programą: „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok‘‘.
Projekto vykdytojas: Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos. Projekto partneriai: asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija. Projekto veiklos  finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Valstybės investicijų programos  lėšomis.
Žadžiūnų bibliotekos bibliotekininkė Ona Skirmantienė apmokė 10-ties žmonių grupę. Mokymus lankė šie Žadžiūnų bendruomenės gyventojai: Gėnė Mejerienė, Bronius Laikūnas, Irena Laikūnienė, Angelė Černauskienė, Ona Niekienė, Vilma Čiūdarienė, Malvima Stravinskienė, Aldona Michailova, Janina Povilaitienė, Janina Piščikienė. Dalyviai susipažino su visomis mokymo programos turinio temomis, atliko praktines užduotis, išlaikė baigiamuosius testus. Kiekvienam dalyviui įteiktas baigimo pažymėjimas.

Ona Skirmantienė,
Žadžiūnų bibliotekos bibliotekininkė

Projekto veiklos finansuojamos Europos Sąjungos regioninės plėtros fondo ir Valstybės investicijų programos lėšomis