Ei, lėlyte, gražuolyte
Iš kur tu? – Iš Lietuvos!
Štai, uždėjau tau, lėlyte,
Vainikėlį ant galvos.
Drabužėliais margo rašto
Ir akutėm kaip dangus,
Būk, dukrytė mano krašto,
Būk žiedelis man brangus.
Aš tave tarytum gėlę
Prie širdies glaudžiu savos.
Ei, tu, lėlė gražuolėle!
Iš kur tu? – Iš Lietuvos!
(Leonardas Žitkevičius)

2019 m. vasario 5–28 d. Šiupylių bibliotekoje veikia mūsų kaimynų – Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos parengta lėlių paroda „100 tautinių lėlių“, skirta Vasario 16-ajai.
Lėlytes gamino Gruzdžių lopšelio-darželio „Puriena“ vyresniųjų „Ramuniukų“  ir „Drugelių“ grupių vaikai, jų tėveliai ir auklėtojos, Gruzdžių gimnazijos 2 klasės mokinukai, vadovaujami mokytojos Vitos Baranauskienės, III gimnazijos klasės mokinė Martyna Šufinskaitė, Šiaulių rajono švietimo pagalbos tarnybos darbuotojos ir narės, Gruzdžių miestelio auksarankės ir akcijos sumanytojos Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresniosios bibliotekininkės Jurgita Jasiškytė ir Liongina Šufinskienė.
Kviečiame užsukti į Šiupylių biblioteką iki vasario 28 dienos – pasidžiaugsime kartu eksponatais iš Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos.

Salvinija Šeškauskienė,
Šiupylių bibliotekos bibliotekininkė