ŠIAURĖS ŠALIŲ BIBLIOTEKŲ SAVAITĖS UŽDARYMO POPIETĖ

siaures2-600x305Lapkričio 18 dieną Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriuje vyko baigiamoji popietė skirta Šiaurės šalių bibliotekų savaitei. Į popietę susirinko bibliotekos klubo „Veikdamas augu, mąstau, tobulėju“ nariai ir Stasio Anglickio mokyklos 4B klasės mokinės (mokytoja Danguolė Petrulienė), nešinos savo bendraklasių pratęstus pasakojimus apie Garmano pirmąją dieną mokykloje.
Popietės pradžioje vaikai mėgaudamiesi karšta, šiaurietiška arbata pasidžiaugė savo bendramokslių išradingais rašinėliais, piešiniais, kurie vaizdavo Garmaną mokykloje. Netrukus kūrybingi ir dailyraščiu parašyti rašinėliai eksponuoti bibliotekos parodoje.
Uždarymo popietė tuo nesibaigė. Aktyvūs klubo nariai, bibliotekininkei Karolinai Jasiukevičiūtei pasiūlius, sutiko pažaisti literatūrinius žaidimus, sudalyvauti viktorinoje „Šiaurės šalys“. Atsisveikinimas su švente, kaip įprastai baigėsi kūrybingai, sukurtas ateities plakatas, Šiaurės šalių bibliotekų savaitei ant šviečiančio molberto, kuris džiugino spalvotais efektais.

Karolina Jasiukevičiūtė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė