2017 metų vasario 23 dieną Šiaulių rajono bibliotekininkai vyko į metodinę-pažintinę išvyką, Vilniaus knygų mugę 2017. Kaip ir kiekvienais metais, Vilniaus knygų mugė lankytojams pasiūlė plačią kultūrinę programą, kuri per keturias dienas pristatė 400 įvairaus žanro renginių. Ketvirtadienis buvo paskelbtas „Bičiulių“ diena, todėl Lietuvos parodų ir kongresų centre  LITEXPO  rinkosi geriausi knygų draugai – bibliotekininkai. Darbuotojai dalyvavo susitikimuose su rašytojais, aplankė muzikos, diskusijų ir meno erdves. Turėjo galimybę susipažinti su leidyklomis, sužinoti šviežiausias naujienas, pakalbinti žinomus Lietuvos scenos, teatro, literatūros kritikus. Labiausiai sužavėti bibliotekininkai liko išradinga, kupina edukacijų, garsinių skaitymų vaikų erdve.
Susipažinę su knygų naujovėmis, praturtinę metodinės medžiagos lobyną, o galbūt palepinę save naujausiomis knygomis grįžo į bibliotekas pritaikyti įgytos patirties.

Roberta Rasikienė,
Kultūrinės veiklos vadybininkė