Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ (steigėjai Andrius Mamontovas ir Ramūnas Karbauskis) bibliotekai padovanojo 9 autorių knygas: Stepo Zobarsko „Brolių ieškotoja“, Rebekos Unos „Kiemo seklys Tomas ir Valius“, Marijos Monikos „Patisonas Dublis ir cukinija Sprakselina iškeliauja“, Elenos Launikonytės „Pelėnas, Varlėnas ir Bobo“, Kazio Sajos „Peštukai ir nykštukai“, Aido Jurašiaus „Pypas ir jo nutikimai“, Rūtos Montvilaitės „Septyni paukščių įstatymai“, Aušros Raugaitės „Tik ateinantys žodžiai“, Živilės Miežytės „Vilniaus Vilnius“, viso net 810 knygų.
UAB „Agrokoncerno grupė“ sveikindama biblioteką ir jos skaitytojus Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga padovanojo 42 tomų knygų seriją „Lietuvių literatūros lobynas. XX amžius“.

Nuoširdžiai dėkojame už tokias prasmingas dovanas ir džiaugiamės, jog prisidedate prie skaitymo skatinimo iniciatyvos!

Informacijos ir kraštotyros skyriaus inf.