Teminė akcija „Senjorų dienos internete“ sugrįžo 2019 m. spalio 21–25 d. Ši iniciatyva Lietuvoje organizuojama antrąjį kartą ir jos tikslas – skatinti vyresnio amžiaus žmones drąsiai jaustis skaitmeninėje erdvėje, pažinti grėsmes bei netikras žinias, kritiškai vertinti informaciją, saugiai ir atsakingai naudotis aktualiomis e. paslaugomis, nuolat tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius.
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Kuršėnų Vytauto Vitkausko ir Augustino Griciaus padaliniuose, akcijos metu, svečiavosi projekto „Prisijungusi Lietuva“ atstovai. Atvykę svečiai surengė interaktyvią viktoriną, už teisingus atsakymus dalyviai sulaukė prizų. Taip pat buvo papasakota apie projektą „Prisijungusi Lietuva“, mokė kaip naudotis išmaniosiomis technologijomis.
Taip pat visą savaitę senjorai galėjo bibliotekose stebėti tiesiogines transliacijas įvairiomis temomis: „Technologijų vitaminai“, „Pats sau gidas“, „Bankas tavo delne“, „Bendravimo mados“, „Išmanusis daržas“.

Joneta Filinskė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko struktūrinio teritorinio padalinio vedėja