2019 m. spalio 21–25 dienomis Verbūnų bibliotekos senjorai aktyviai dalyvavo teminės akcijos „Senjorų dienos internete 2019“ tiesioginėse transliacijose.
Teminės akcijos tikslas – skatinti vyresnio amžiaus žmones drąsiai jaustis skaitmeninėje erdvėje, pažinti grėsmes bei netikras žinias, kritiškai vertinti informaciją, saugiai ir atsakingai naudotis aktualiomis e. paslaugomis, nuolat tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius.
Transliacijos sutapo su Verbūnų bibliotekoje vykstančiais skaitmeninio raštingumo mokymais pradedantiesiems. Mokymuose dalyvavo 13 Verbūnų kaimo gyventojų. Lektorė Justina Baltulytė aiškino dalyviams kaip naudotis kompiuteriu, išmaniuoju telefonu, rengti tekstinius dokumentus, saugiai naršyti internete bei rasti aktualios informacijos, naudotis elektroninėmis valdžios verslo ir laisvalaikio paslaugomis, bendrauti internetu su artimaisiais ir draugais.
Smagioje kompanijoje senjorai stebėjo transliacijas šiomis temomis: „Technologijų vitaminai“, „Pats sau gidas“, „Bankas tavo delne“. Akcijoje dalyvavo 34 dalyviai.

Antanina Petrauskaitė,
Verbūnų bibliotekos bibliotekininkė