Šių metų rugsėjo 9-ąją dieną  Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka  organizavo šalies bibliotekininkų kūrybos rinktinės „Pasidalinkim ilgesį perpus“ pristatymą, kuriame dalyvavo ir Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos komanda. Džiugu, kad į kūrybos rinktinę įtraukta Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos bibliotekininkės Jurgitos Jasiškytės kūryba.
Bibliotekininkė pradėjo kurti jau daugiau nei prieš 13 metų. Jurgita Jasiškytė priklauso kūrėjų klubui „Girstulė“, Gruzdžių eiliuotojų knygoje „Tyli gimtosios žemės išpažintis“ (2011 m.) publikavo savo kūrybos eilėraščius. Kaip pasakoja Jurgita Jasiškytė ji kuria – „ką reikia“. Priklauso nuo to, ko reikia veiklai. „Kandžios, šmaikščios humoreskos, rimti pasakojimai susiję su darbu, gyvenimu, tačiau tik ne meilės tematika“, — sako menininkė.
Autorė labai tikisi ateityje išleisti savo kūrybos knygą, tada ir bandysianti suskaičiuoti, kiek per tiek metų pavyko sukaupti poezijos ir prozos.

Roberta Rasikienė,
Kultūrinės veiklos vadybininkė