Mi­nint Tarp­tau­ti­nę pagyvenusių žmonių die­ną, spalio 6 d. į Kurtuvėnų mokyklos-daugiafunkcio centro salėje, jau treti metai iš eilės organizuojamą šventę ,,Rudens spalvos“, susirinko gausus būrys senjorų. Kurtuvėnų bibliotekos vyresnioji  bibliotekininkė Aurelija Kniurienė pa­sveikino svečius gražiomis eilėmis apie žmogaus ir rudens brandą.  Pramoginę programą parodė Kurtuvėnų mokyklos-daugiafunkcio centro darželio ir mokyklos ugdytinai, kuriuos paruošė muzikos vadovė Indrė Pažereckienė ir laisvalaikio pedagogė Asta Arminienė. Etnografinio ansamblio „Kurtuove“ vadovė Edita Ramančionienė pagrojo kanklėmis su trečios klasės mokine Karina Budaite ir neleido nuobodžiauti skambant romansams, kuriuos atliko etnografinio ansamblio dalyvės. Šventės dalyviai galėjo pasidžiaugti Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Bridų filialo renginių organizatorės Rasos Šiškuvienės karpinių paroda bei Šiaulių miesto floristų rudeninėmis kompozicijomis. Vakaras neprailgo prie vaišių stalo, lydimas dainų ir jaunystės prisiminimų.

Aurelija Kniurienė,
Kurtuvėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė