2017 m. balandžio 14 d. Gruzdžių Augustino  Griciaus bibliotekoje apsilankė Gruzdžių lopšelio-darželio Puriena „Ramuniukų“ grupės vaikučiai su vyresniąja auklėtoja Genute Kiliene.  Juos pasitiko pasakų bobutė (vyresnioji bibliotekininkė Jurgita Jasiškytė) ir neklaužada miegalius ,,katinėlis“, kuriam vaikučiai paaiškino, kas tai yra Velykos. Pavasario ir velykinių simbolių visi ieškojo bibliotekos knygelėse ir žurnaluose. Vaikučiams teko pabūti ir bibliotekos lėlių teatro aktoriais, nes pabudęs ,,katinėlis“ sugalvojo pabėgti į mišką, o miške sutiko daug ,,žvėrių“. ,,Apkeliavę pusę miško“, atėjo į vaikų literatūros skyrių, kur jų jau laukė vyresnioji bibliotekininkė Liongina Šufinskienė. Ji pasitiko vaikus Stepo Zobarsko eilėraštuku ,,Velykos“ ir pakvietė pasigaminti Velykinę stalo dekoraciją iš spalvoto popieriaus. Pagamintais darbeliais negalėjo atsidžiaugti ne tik mažieji kūrėjai, bet ir į biblioteką užsukę suaugę skaitytojai.
Viešnagė tęsėsi bibliotekos neįprastų knygų kambaryje, kur sukauptos savo forma, medžiaga, dydžiu  skirtingos  knygelės. Kitame kambaryje vaikus nustebino bibliotekos lėlių teatro STEBUKLINGAS LAGAMINAS lėlių įvairovė. Didelio dėmesio sulaukė ir bibliotekoje veikianti knygų skirtukų paroda.
Kokia gi būtų viešnagė be saldumynų… Nors ir labai nenoriai, bet teko atsisveikinti – laikas atgal į darželį. Išeidami pažadėjo būtinai apsilankyti dar kartą ir būtinai su tėveliais.

Jurgita Jasiškytė ir Liongina Šufinskienė,
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresniosios bibliotekininkės