Balandžio 24-ąją 17-ą kartą įvairiose Lietuvos bibliotekose prasidėjo Nacionalinė bibliotekų savaitė,  kurios tema atsigręžia į lankytoją, tardama jam: „#tuesibiblioteka“ ir kviečia skaitytojus atrasti ir kurti savą biblioteką.
Minint šia savaitę, Kairių bibliotekoje vyko poezijos popietė ,,Žodžiai iš širdies“. Dalyvavo Šiaulių rajono literatų asociacijos pirmininkė Nijolė Girniuvienė. Ji Kairių poetes supažindino su literatų asociacijos veikla, pristatė naujai išleistą knygą ,,Rapsodija“, kurią padovanojo bibliotekai ir pakvietė prisijungti prie jų veiklos.
Vėliau literatės prisistatė, skaitė savo eiles. Zita Petravičienė pristatė savo išleistas knygas: ,,Žodžiai iš širdies“  ir ,,Tokios mano mintys‘‘, pagrojo lūpine armonikėle, Janina Vaičikauskienė skaitė eiles iš savo kūrybos knygos ,,Ateisiu, kai sirps raudonos vyšnios‘‘. Jos tėvelis  buvo šviesus, poetiškos sielos žmogus, rašė eilėraščius, iš jo ji ir paveldėjo norą savo jausmus, išgyvenimus išsakyti eilėmis. Savo kūrybą taip pat pristatė Dalia Banevičienė ir Ona Glazauskienė, o Irena Vaitkevičienė skaitė humoristinius savo vyro rašytus eilėraščius.

Ramutė Preimontienė,
Kairių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė