2017 metų gegužės 15 d. Aukštelkės bibliotekoje vyko popietė „Vertybė – šeima“, skirta Tautinio kostiumo metams paminėti. Į popietę susirinko Aukštelkės kaimo gyventojai ir „Darbščiųjų rankų būrelio“ narės. Popietę pradėjo Aukštelkės kaimo bendruomenės pirmininkė Violeta Budreckienė, susirinkusius dalyvius pasveikinusi su Tarptautine šeimos diena. Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Gilaičių filialo direktorė Regina Krikštanavičienė atsivežė Aukštaitijos tautinius kostiumus. Aukštelkės bibliotekos vyresniosios bibliotekininkės Stasė Stonkuvienė ir Roberta Ščeponavičiūtė susirinkusiems dalyviams trumpai papasakojo apie aukštaičių, žemaičių, dzūkų, suvalkiečių ir Mažosios Lietuvos tautinius kostiumus, pateikė fotografijas. Į svečius buvo pakviestas ir Aukštelkės klebonas Tomas Uksas, kuris trumpai papasakojo apie šeimos sampratą ir vertybes. Popietę vainikavo Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Gilaičių filialo direktorės Reginos Krikštanavičienės ir Aukštelkės gyventojos Silvos Svietkinos atliekamos lietuvių liaudies dainos.
Susirinkę dalyviai pasidžiaugė aukštaičių tautiniais kostiumais, kuriais buvo pasipuošusios R. Krikštanavičienė, S. Svietkina ir R. Ščeponavičiūtė.

Roberta Ščeponavičiūtė,
Aukštelkės bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė