2018 m. kovo 9-ają Gilvyčių kaimo moterys gausiai rinkosi į bendruomenės namus, kur vyko popietė ,,Moteris – tai gėlės žiedas“, skirta  Tarptautinei moterų solidarumo dienai paminėti. Popietę pradėjome E. Matuzevičiaus eilėmis apie moterį. Moterų su Kovo 8-ąja pasveikinti atvyko ūkininkas A. Jonaitis, įteikdamas kiekvienai po tulpės žiedą ir palinkėdamas joms būti gražioms ir žydėti kaip šios gėlės, aplink skleisti gėrį, grožį ir meilę. Popietės metu skambėjo dainos, mieliausi eilėraščių posmai, legendos apie moterį, jos išmintį ir stiprybę. Pagal  gimimo datas visos popietės dalyvės galėjo sužinoti, kokios gėlės joms būdingos. Humoro grupė suvaidino sceninį vaizdelį ,,Ach, tos moterys!“ Renginio metu veikė Gilvyčių moterų rankdarbių paroda, kurioje savo darbus eksponavo: Aleksandra Gumbakienė, Irena Stuglienė, Inga Latanauskienė, Brigita Tamošaitienė, Janina Urbonienė, Gintarė Masiulytė. Parodos dalyvėms buvo įteikti šventiniai suvenyrai.
Už lango švietė skaisti saulė, bet tą popietę ir mūsų moterų širdyse spindėjo saulė ir džiaugsmas, lydėjo gera nuotaika.

Ona Juškenienė,
Gilvyčių bibliotekos bibliotekininkė