Paskelbta  Kov 09, 2017

POEZIJOS POPIETĖ SU DALIA TEIŠERSKYTE

Kiekvienas pavasaris atneša naujus susitikimus ir naujas patirtis. 2017 metų kovo 8 dieną Ginkūnų kultūros centre vyko popietė, skirta moterims. Renginyje svečiavosi miela, visus šiluma ir šviesa apdalinanti poetė Dalia Teišerskytė.
Į susitikimą autorė atsivežė poezijos knygeles „Tai tik meilė…“, „Slenkstis“, „Septyniasdešimt septyni eilėraščiai“, laiškų rinkinį „Meilės laiškai“, pristatė naujausią savo knygą  „Ir aš ten buvau. Užrašai apie tremtį“, iš kurių perskaitė po keletą eilėraščių.
Kalbėdama apie eilėraščių rinkinį „Atodūsiai. Sonetų vainikas“ pasidalijo mintimis, kaip ji savitu eiliavimo būdu pynė penkiolikos sonetų vainiką. Poetės laimingas skaičius – septyni, todėl ji pasiūlė pažaisti eilėraščiais iš rinkinio „Septyniasdešimt septyni eilėraščiai“. Susirinkusiųjų noru  buvo perskaitytas dvidešimt septintas eilėraštis „Gimimo diena“.
Lankytojus sudomino paroda „Tu – moteris, tu – nuostabi knyga“, parengta Ginkūnų bibliotekos vyresniosios bibliotekininkės Rimvidos Linauskienės.
Vilnijant posmams ir dainoms, kurias atliko Meškuičių kultūros centro instrumentinė grupė, pavasaris įsisuko į ginkūniečių širdis.
Poetei buvo padėkota už prasmingą valandą, kupiną šviesos, šilumos, meilės, nuoširdumo ir gerumo ir palinkėta nupinti dar ne vieną sonetų vainiką, parašyti ne vieną meilės laišką.

Rimvida Linauskienė,
Ginkūnų  bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,668
KOLEKCIJOS MŪSŲ RAJONE: „YPATINGAS ISTORIJAS MENANTI…“ LAIVŲ MODELIŲ PARODA
AUKŠTELKĖS BIBLIOTEKOJE PAMINĖTA TARPTAUTINĖ MOTERŲ SOLIDARUMO DIENA

Nėra komentarų