Vasara žalioji  visus kviečia, vilioja į gamtą.  Tad Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos pakviesti, kuršėniškiai 2019 m. birželio  18 dieną  rinkosi  į Kuršėnų  miesto parką, į  nemokamas Petankės ir Bočios žaidimų pamokas. Abu žaidimai – rutulių sportas, pritaikytas įvairaus amžiaus, sugebėjimų, fizinių galimybių žmonėms.  Žaidžiami  lauke, paplūdimyje, patalpoje. Visame pasaulyje seniai  žinomi,  pritaikyti ir  sėdintiems   neįgaliųjų  vežimėliuose,  dabar  jie atkeliavo ir į Kuršėnus. Sugužėjo Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos sporto klubo „Atgaiva“ nariai, bibliotekos  lankytojai.
Jaunieji žaidėjai  klausėsi patyrusių sportininkų, visi  susipažino  su žaidimų taisyklėmis, parungtyniavo. Pasportavę,  linksmai  pabendravę, aptarė būsimus susibūrimus, galimybes pasiskolinti inventorių, susitikti ir kituose renginiuose.
Nemokamos  Bočios ir Petankės žaidimų pamokos  vyks visą vasarą, iki spalio 1 d.,  kiekvieną antradienį nuo 15.30 iki 17 val. Kuršėnų miesto parke Inventorius dalyviams skolinamas. Maloniai kviečiame pasinaudoti šia galimybe, vasarą praleisti aktyvių bendraminčių draugijoje, susirasti naujų draugų.

Vida Ragauskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vyriausioji bibliotekininkė