Atgimusi gamta dovanoja pačią gražiausią pavasario šventę – Velykas. Velykos – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė.
Šios šventės su nekantrumu laukė ir žadžiūniečiai. Aktyviausi Žadžiūnų bibliotekos lankytojai Orestas Muižys ir Orinta Muižytė bibliotekoje papuošė velykinį medį. Iš spalvoto popieriaus vaikai mokėsi gaminti sveikinimo atvirukus Velykų proga.  Gražiausius padovanojo savo tėveliams, draugams, artimiesiems.
Pagrindinis Velykų atributas – kiaušinis, nudažytas įvairiomis spalvomis, išmargintas raštais ir ženklais. Vaikučiai kiaušinių dažymui naudojo dažus, svogūnų lukštus, augalų lapelius. Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos Žadžiūnų padalinio narė, tautodailininkė Albina Bagdonienė pristatė siūlais apvyniotų ir paklijuotų įvairiomis augalų sėklomis kiaušinių kolekciją.

Ona Skirmantienė,
Žadžiūnų bibliotekos bibliotekininkė