Dar kartą dėkojame visiems, kas aktyviai dalyvavote projekto  „Prisijungusi Lietuva“ organizuotoje nacionalinėje akcijoje „Senjorų dienos internete 2019“!
Akcijos veiklos organizuotos daugiau nei 465 bibliotekose ir renginiuose dalyvavo daugiau kaip 9 tūkst. senjorų, o daugiau kaip 9,5 tūkst. stebėjo transliacijas Youtube kanalu.
Tik Jūsų nuoširdaus bendradarbiavimo, šilto pasitikimo ir aktyvumo dėka, akcija susilaukė tokio didžiulio susidomėjimo – daugiau nei 18,5 tūkst. dalyvių!
Įdomūs faktai apie akciją:
• Daugiausiai dalyvių pritraukusi pirmosios akcijos dienos  tema  Technologijų vitaminai   – jos transliaciją bibliotekose ir Youtube kanalu stebėjo beveik 4 tūkst. lankytojų.
• Gausiausias būrys senjorų, net 1998,  susirinko į Bankas tavo delne dieną.
• Savo nuomone apie akciją, jos pranešėjus bei  rekomendacijomis pasidalino 360 bibliotekininkų.
• Remiantis bibliotekų apklausos duomenimis, įdomiausia tema Išmanusis daržas.
• Daugiausiai bibliotekų simpatijų susilaukė šie pranešėjai:
1. Svarbiausi darbai sode prieš žiemos sezoną. Pranešėjas: Dr. Algirdas Amšiejus (Vytauto Didžiojo universiteto, Žemės ūkio akademijos,  Agronomijos fakulteto dėstytojas).  (74,8 %)
2. Internetas, meilė daržui, sodui ir turima žemė sujungia bendruomenes. Pranešėja: Austė Černiauskaitė (Coolūkis projekto vadovė) (45,5 %)
3. Kaip  apsisaugoti nuo finansinių nusikaltimų internete? Pranešėjas: Audrius Šapola (SEB banko atstovas) (41,6 %)

Nuoširdžiai dėkojame

Už pasiektus teminės akcijos  „Senjorų dienos internete 2019“ rezultatus projekto „Prisijungusi Lietuva“ komandos narių, partnerių padėka bibliotekoms.

Labai vertiname Jūsų bendradarbiavimą!
Projekto „Prisijungusi Lietuva“ komanda