Rugpjūčio 3 dieną Gilvyčių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Ona Juškenienė organizavo netradicinius knygų skaitymus vaikams. Pagrindinis renginio tikslas skatinti vaikus skaityti, o ypatingai vasaros atostogų metu, kai yra daugiau laisvo laiko. Valandėlė buvo rengiama projektui „Vasara su knyga“. Skaitymai vyko netradicinėje erdvėje – Gilvyčių pušyne.

Vaikai skaitė labiausiai mėgstamas knygas: Linos Žutautaitės ,,Kakė Makė‘‘, Knister ,,Ragana Lilė‘‘, Prano Mašioto ,,Juozukas, pieštukas ir trintukas‘‘ ir ,,Varnėnas‘‘. Mokinė Gabija Dogareva paskaitė vaikams pasaką apie burtininkę. Vėliau vaikai diskutavo apie perskaitytas knygas, uždavinėjo vieni kitiems klausimus. Visi dalyviai buvo apdovanoti prizais ir džiaugėsi puikiai praleistu laiku kartu su knyga, bet neįprastoje vietoje.

Ona Juškenienė,
Gilvyčių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė