NET 4 BIBLIOTEKOS PATEKO Į „BIBLIOTEKŲ OLIMPIADOS“ FINALINĮ ETAPĄ

Nacionaliniais bibliotekų metais Lietuvos bibliotekos ir jų bendruomenės raginamos dalyvauti Nacionalinėje bibliotekų olimpiadoje, kurioje nugalės sumaniausia, aktyviausiai skaitanti ir daugiausiai žinių turinti biblioteka ir jos bendruomenė.
„Bibliotekų olimpiados 2016“ misija – skatinti bibliotekų ir jų bendruomenių aktyvumą, suartinti skaitančias skirtingas kartas ir suburti visus Lietuvos knygos mylėtojus į vieną didelę, margą olimpinę bendruomenę.
„Bibliotekų olimpiadą“ sudaro 2 etapai: 1-asis atrankinis etapas vyko š. m. balandžio 23 d. – gegužės 15 d. bibliotekose visoje Lietuvoje ir 2-asis etapas (olimpinės žaidynės) vyks birželio mėnesį Vilniuje.
Pirmajame etape dalyvavo 7 Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos struktūriniai teritoriniai padaliniai. Džiaugiamės, kad iš jų net 4 pateko į antrąjį – finalinį etapą – Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos  komanda „Kolibris“, Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos komanda „Činčiberis“, Šiupylių bibliotekos – „Šiupyliukai“, Kairių bibliotekos – „Šypsena“. Dėkojame visiems dalyvavusiems atrankiniame „Bibliotekų olimpiados“ 2016 etape. Sveikiname bibliotekų komandas, patekusias į finalinį etapą!

Parengė

Informacijos ir kraštotyros skyrius