2017 metų vasario 24 dieną jau trečią kartą  lietuvių kalbos mylėtojai buvo pakviesti dalyvauti Nacionaliniame diktante.
Šiemet diktantas buvo rašomas: Bubių, Gruzdžių Augustino Griciaus, Kairių, Kuršėnų Vytauto Vitkausko, Kurtuvėnų, Naisių, Raudėnų, Romučių, Šiupylių, Žadžiūnų bibliotekose. Iš viso diktantą rašė 51 žmogus. Gausiausiai rašė Naisių bibliotekoje – 10 žmonių. Gruzdžių ir Raudėnų bibliotekose – 6, Bubių ir Šiupylių – 5, po 4 rašiusius Kairių, Kuršėnų, Kurtuvėnų ir Žadžiūnų bibliotekose.
Šiemet diktorius Marijus Žiedas per LRT radiją skaitė Alvydo Šlepiko tekstą ,,Bedugnė“.
Dėkojame visiems, kurie panoro pasitikrinti savo raštingumą ir linkime sėkmes kitame ture.

Roberta Rasikienė,
Kultūrinės veiklos vadybininkė,

Nuotraukos: J. Valuckienės, J. Jasiškytės, R. Preimontienės, K. Jasiukevičiūtės, A. Kniurienės, B. Dabregienės, D. Slavinskienės, J. Butnorienės, S. Šeškauskienės, O. Skirmantienės