Paskelbta  Bal 27, 2016

NACIONALINĖ BIBLIOTEKŲ SAVAITĖ VOVERIŠKIŲ BIBLIOTEKOJE

2016 m. balandžio 23–29 dienomis jau šešioliktą kartą Lietuvoje buvo minima Nacionalinė Bibliotekų savaitė.  Šiemet ji neeilinė, nes 2016-ieji šalyje paskelbti Bibliotekų metais, visoje Lietuvoje vyko ypač daug pačių bibliotekų rengiamų ir joms skirtų renginių. Šiųmetės Nacionalinės bibliotekų savaitės, kaip ir visų Bibliotekų metų, moto – „Stipri biblioteka – stipri visuomenė“.
Šiais metais visame pasaulyje yra minimos žymaus anglų rašytojo, poeto ir dramaturgo Viljamo Šekspyro 400-osios mirties metinės. Voveriškių biblioteka, paminėdama  šį  reikšmingą jubiliejų, parengė spaudinių parodą  „Viljamo Šekspyro gyvenimas ir kūryba“.
Balandžio 29 d. Voveriškių bibliotekoje surengtas skaitytojų susitikimas su bibliotekos globėja Jūrate Termeniene, pristatyta  jos  darbų  paroda. Ekspozicijoje – papjė mašė technika atlikti darbai, tapyti paveikslai, nerti daiktai iš virvelių. Susitikimo dalyviai klausinėjo dailininkės apie jos kūrybos ypatumus, kaip ateina įkvėpimas, kaip „augina“ savo kūrinius. Susirinkusieji maloniai bendravo prie arbatos puodelio. Renginio pabaigoje visiems dalyviams buvo padovanoti Voveriškių bibliotekos mažųjų lankytojų  sukurti knygų žymekliai.

Jūratės Terminienės darbų paroda Voveriškių bibliotekoje veiks iki birželio 15 d. Maloniai kviečiame apsilankyti!

Inga Kerienė,
Voveriškių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,564
GINKŪNŲ BIBLIOTEKOS ŠVENTĖ „Į LAIKO KNYGĄ VISKAS SURAŠYTA“
„EKSLIBRIS GERIAU NEI SRIUBA“

Nėra komentarų