Bibliotekų vaidmuo Lietuvos kultūriniame ir socialiniame gyvenime išlieka didelis, nors kasdien daugelis to galbūt ir nemato. Bibliotekos tampa bendruomenes telkiančiu ir visuomenės stiprinančiu veiksniu. Nacionalinei bibliotekų savaitei skirti renginiai vyko ir Naisių bibliotekoje.  Popietė „Biblioteka – skaitymo idėjų lopšys“, skirta jauniesiems skaitytojams. Naisių mokyklos 3–4 klasės mokiniai buvo mokomi mylėti knygą kaip žinių šaltinį – pagarbiai su ja elgtis, neplėšyti, nepripiešti. Renginio metu vyko konkursas: kas užrašys  daugiau perskaitytų knygų pavadinimų.  Nugalėtoja tapo Naisių mokyklos trečiokė Skaistė Vismantaitė. Vėliau vaikai piešė pasakų herojus, klausėsi skaitomų pasakų.
Šiais metais balandžio  mėnesį visas pasaulis mini žymiausio anglų poeto ir dramaturgo Viljamo Šekspyro 400-ąsias mirties metines. Balandžio 23  dieną surengta popietė Naisių bibliotekoje, skirta paminėti šią svarbią sukaktį. Bibliotekoje veikė spaudinių paroda „Šekspyras gyvas bibliotekoje“. Su poeto ir dramaturgo V. Šekspyro biografija, kūryba skaitytojus supažindino vyresnioji bibliotekininkė Benita Dabregienė.  Ji paskaitė susirinkusiems V. Šekspyro kūrybos ištraukas. Vėliau susirinkusieji žiūrėjo spektaklio „Hamletas“ ištrauką.

Benita Dabregienė,
Naisių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė