Spalio 5 dieną Šakynoje paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Bibliotekininkė Zina Keturakytė kartu su lietuvių kalbos mokytoja Jurgita Kriščiūniene paruošė nuotaikingą šventinę programą Šakynos mokyklos mokytojams.

Renginys prasidėjo eilėmis skirtomis šiai progai. 10 klasės mokiniai tapo mokytojų antrininkais. Geriausiai sekėsi „mokyklos direktoriui“ –  Arnui Jonaičiui, „kūno kultūros mokytojui“ – Ryčiui Jagminui, „istorikui“ –  Robertui Keningiui. Antrininkai linksmai suvaidino mokytojų jaunystę ir pakalbėjo apie „ ateities“ lūkesčius.

Pradinių klasių mokiniai visus sužavėjo mini spektakliuku apie savo amžiaus problemas. Gitara grojo ir dainavo 9 klasės mokinė Gabrielė Buivydaitė. Dešimtos klasės mokinės pristatė šokį, kurį parengė savarankiškai. Mokytojai gavo įvairias nominacijas, atitinkančias jų charakterį.

Po renginio mokytojai padėkojo už surengtą nuotaikingą šventę ir linksmas emocijas.

Zina Keturakytė,
Šakynos bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė